Automatyka Przemysłowa

Integracja systemów sterowania procesami dla różnych gałęzi przemysłu w architekturze scentralizowanej oraz rozproszonej. Niezawodne urządzenia i sprawdzone technologie.

 • Sterowanie procesami przemysłowymi
  Oferujemy wykonawstwo i wdrożenia systemów sterowania dla różnych gałęzi przemysłu. W zależności od wymagań danego zagadnienia proponujemy systemy w architekturze scentralizowanej lub rozproszonej (DCS). Zakres usług dostosowujemy do indywidualnych wymagań Klienta. Wykonanie aplikacji może zawierać wszystkie etapy począwszy od projektu, poprzez konsultacje z klientem, kompletację i montaż urządzeń automatyki i elektrotechniki, do uruchomienia i testów na obiekcie oraz dokumentacji po wykonawczej.
 • Programowanie PLC, urządzeń sterujących, systemów HMI
  Oferujemy usługi programowania sterowników PLC zarówno od podstaw, jak i modyfikacje istniejących aplikacji. Wcielamy w życie wymagania dotyczące zarówno funkcjonalności jak i wygody obsługi systemu z poziomu paneli HMI. Każde zadanie kończymy szczegółową dokumentacją techniczną oraz instrukcjami operatorskimi.
 • Dostawa i montaż komponentów automatyki oraz elektryki sterowniczej
  Dostarczane szafy lub zespoły szaf sterowniczych są kompletowane i montowane przez wykwalifikowanych pracowników. Wybieramy komponenty sprawdzonych przez nas producentów lub dostosowujemy się do preferencji klienta.
 • Rozruch układów sterowania liniami technologicznymi
  Przeprowadzamy uruchomienia systemów. Proponujemy schemat działań przy uruchomieniu, mający na celu szczegółowe przetestowanie aplikacji.
 • Szkolenia obsługi systemu z zakresu przeprowadzonych wdrożeń
  Przeprowadzamy szkolenia z zakresu wdrożonych systemów. Szkolenie odbywa się na obiekcie u Klienta.
 • Usługi oparte o produkty renomowanych dostawców
  W naszych aplikacjach stosujemy sprawdzone i niezawodne urządzenia automatyki, gwarantujące najwyższy stopień bezawaryjności. Są to produkty firm Delta Electronics, Siemens, Mitsubishi.

Informatyka przemysłowa

Profesjonalne aplikacje wykorzystujące oprogramowanie przemysłowe czołowych dostawców. Dedykowane oprogramowanie dla aplikacji typowych i niestandardowych.

 • Systemy wizualizacji SCADA
  Oferujemy wykonawstwo systemów wizualizacji SCADA, pozwalających na monitorowanie oraz sterowanie procesem produkcji z poziomu stacji PC. Aplikacji SCADA umożliwia wygodne nadzorowanie procesu, prezentację trendów, wybór receptur, zapis historii oraz prezentację raportów. Swoim Klientom proponujemy oprogramowanie KingView, KingSCADA.

Usługi serwisowe

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wykonanych systemów. Serwis i rozbudowa aplikacji przemysłowych.

 • Serwis gwarancyjny wykonanych aplikacji
  Każda wykonana aplikacja objęta jest serwisem gwarancyjnym. W przypadku zaistnienia jakichkolwiek problemów zobowiązujemy się do usunięcia usterek.
 • Serwis pogwarancyjny
  Naszym klientom proponujemy również pogwarancyjne usługi serwisowe.

Szybki kontakt