Internet to codzienność

W czasach gdy Internet stał się nieodzowną częścią pracy i życia, gdy nie wystarcza już samo posiadanie dostępu do sieci, lecz istotna jest przede wszystkim jego niezawodność i szybkość działania, oferujemy Państwu szybki bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Sprawdzona technologia

SkwyNet to idealne rozwiązanie dla szukających szerokopasmowego dostępu do Internetu, niezależnego od istniejącej infrastruktury kablowej, a przy tym zwracają baczną uwagę na koszty związane z korzystaniem z Internetu. To solidne i nowoczesne łącze radiowe, które posiada stały monitoring sieci przez naszych Administratorów, natychmiastową reakcję techników na wszelkie niepokojące objawy co sprawią, że będziecie mieć Państwo pewność stabilnej i wydajnej pracy.

Zasięg Sieci

Gmina Skarszewy - Miasto Skarszewy, Bolesławowo, Pólko, Kamierowo, Kamierowskie Piece, Wolny Dwór, Junkrowy, Zamkowa Góra, Szczodrowo, Nowy Wiec, Więckowy, Gmina Przywidz - Przywidz, Szumleś Szlachecki, Szumleś Królewski, Trzepowo, Borowina, Piekło Dolne, Pomlewo, Kozia Góra, Huta Dolna, Marszewska Góra, Marszewo, Ząbrsko Górne, Jodłowno, Gmina Kościerzyna - Wielki Klincz, Dębogóry, Wielki Podleś, Mały Podleś Stawiska, Sarnowy, Nowy Klincz, Mały Klincz, Gmina Stara Kiszewa - Chwarzenko, Wilcze Błota, Nowe Polaszki, Stare Polaszki, Foshuta, Chwarzno, Zamek Kiszewski.

Jesteśmy dla Ciebie

Pomożemy Państwu wybrać optymalny wariant dostępu do Internetu - dopasowany do waszych potrzeb i możliwości finansowych. W specyficznych przypadkach przygotujemy ofertę specjalną dla tych użytkowników, których potrzeby wykraczają poza naszą standardową ofertę.

Zamówienie

By zainstalować stałe łącze internetowe w swoim komputerze wystarczy zadzwonić do Firmy SkwyNet i umówić się na wizytę techników.

W pierwszym kroku technicy dokonują pomiaru sygnału, celem określenia jego mocy w danym miejscu. Operacja pomiaru zwykle trwa od kilku do kilkunastu minut.

Po dokonaniu pomiarów technicy umawiają datę instalacji. Zajmuje to zwykle od 30 do 120 minut. Po tych operacjach komputer jest połączony z internetem !

Opłaty

Aktualny cennik znajdziesz w zakładce: Cennik internetu

Szybki kontakt